Inari Piotr Ciechociński

Inari Piotr Ciechociński

Telefon: +48 519 183 134 e-mail  Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

Modele mostów w programie Sonda2

Odcinek: Tunele i mosty.

Weiterlesen: Modele mostów w programie Sonda2

Instalacja semafora

Semafor został rozebrany na części i przecięty na pół. Wszystkie elementy zostały wypiaskowane, pomalowane i zabezpieczone farbą podkładową na bazie cynku, a następnie pomalowane zostały na kolor dopasowany do jego oryginalnego. Podstawa po piaskowaniu była pokryta powłoką cynku metodą ogniową, następnie pomalowana.

Więcej szczegółów na FB

Eisenbahn Museum

Muzeum Kolejnictwa w Warszawie

Derzeitige Ausstellung im Eisenbahn Museum Warschau, ul. Towarowa 1 vom 1.06.2013 bis zum 30.09.2013.

Ausgestellt sind die Brückenmodelle welche auch unter Modelle/Brückenmodelle zu finden sind.

 

 

Weiterlesen: Eisenbahn Museum

Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju

Rośliny i zwierzęta, czyli kto mógłby zamieszkać w przydomowym ogrodzie? Istota szlaków migracji i dogodnych siedlisk. Terenowe warsztaty ekologiczne dla dzieci klas I-III szkół podstawowych.Warsztaty terenowe pt. „Rośliny i zwierzęta, czyli kto mógłby zamieszkać w przydomowym ogrodzie? Istota szlaków migracji i dogodnych siedlisk."

Piękno świata roślin i zwierząt jest wokół nas. Poznając rośliny, które rosną u nas w ogródku, za naszym płotem, poznając gości, którzy do nas zaglądają, przypełzają, czy przylatują dowiadujemy się o bogactwie życia, które toczy się wokół nas. Na tablicach ogłoszeniowych w szkołach w Gminie Czosnów, w Urzędzie Gminy, w Gazecie Czosnowskiej można było znaleźć zaproszenie.

Na naszych warsztatach ekologicznych możemy poznać, obejrzeć, dowiedzieć się bardzo ciekawych rzeczy i nauczyć się współżyć z otaczającą nas przyrodą i czerpać z tego radość.

Specjalnie na potrzeby naszego projektu została stworzona  strona interaktywna dla naszych uczestników.  Pozwala na rozwiązywanie zadań tematycznych, zadawanie pytań prowadzącym warsztaty. Jest to "przedłużenie" warsztatów ekologicznych tak, żeby zainteresowani uczestnicy mogli dalej rozwijać swoje zainteresowania, podzielić się spostrzeżeniami, uzupełnić wiedzę.

Na stronie ekolaby.net mamy więcej szczegółów na temat prowadzących, tematyki zajęć, przebiegu zajęć i dużo, dużo zdjęć. Na naszej stronie są zdjęcia tylko "uzupełniające", nie pokazane na stronie ekolaby.net; na pewno uczestnicy, czy rodzice chcieli by zobaczyć nieco więcej zdjęć z warsztatów ekologicznych.

Zapraszamy do naszej uzupełniającej galerii:

 zobacz wszystkie zdjęcia z galerii

oraz na strony:

 Zajęcia dla dzieci z gminy czosnow ruszyly

 Na czarnym szlaku z Janowka do Palmir

 Zajęcia w gminie Czosnów zwierzęta

 Rośliny i zwierzęta

 Drugie zajęcia w Czosnowie

Projekt realizowany jest przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego, Gminy Czosnów w ramach finansowania Małych Projektów.

 

Nowa siedziba Inari

Nastawnie kolejowe to budynki bardzo funkcjonalne i minimalne w formie, oraz, na ogół, zajmujące minimum miejsca. Jeżeli do tego są ujmująco ładne i stwarzające klimat infrastruktury kolejowej to dlaczego nie można wybrać takie rozwiązanie na siedzibę firmy.

Weiterlesen: Nowa siedziba Inari

Aktuelle Seite: Startseite MODELLEN Laborgerät

Tel: (+48) 519183134
Email: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

Ta strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.Czytaj wiecej o plikach cookie i naszej polityce prywatności. Zamknij